Voorbeelden van KIES op school

De volgende vraag stellen ouders, scholen en professionals zich weleens. ‘Waar draaide KIES?’

Hieronder een voorbeeldlijst van plaatsnamen, scholen, KIES-coachen/contactpersonen en financiers op alfabetische volgorde. Dit is een willekeurige greep uit de groepen die draaien/gedraaid hebben en dient als voorbeeld gezien te worden. Informeer in uw eigen Gemeente op school of bij Centrum Jeugd en Gezin of via een KIES-coach in de eigen omgeving naar de plaatselijke mogelijkheden.

A

Albrandswaard via Op maat Maatschappelijkwerk

Almere De Windwijzen

Almere OBS de Ontdekking Inge de Boer en ineke Eeijkelhoff

Amersfoort via Maatschappelijkwerk Beweging 3.0 Ria Dobma

Ammerzoden Basisschool de Schakel Margreet Verwijs en Wilma de Groot

B

Barendrecht via Op maat Maatschappelijkwerk

Baarn via Maatschappelijkwerk Beweging 3.0 Ria Dobma

Beilen GA de Ridderschool Ina Meyer

Beilen Harm Smeengeschool Ina Meyer

Bergen door Centrum Jeugd en Gezin & GGD Sylvia Fleurkens en Mariska Poels

Bergen op Zoom Montessori Noordsingel Jacqueline Jongerius

Berlicum via WSNS De Kleine Beer  Rona Pietersen en Lisanne Henuy

Biezenmortel via Gemeente BS St Franciscus Esther Pouwels en Sietske van Iersel

Bilthoven Monique Schreuder en Karin Uyland

Blaricum De Binckhorst-St Jan  Ida Demeris en Gerda Franken

Borne, BSV School Jan Ligthart, Joke Scheafer en Anette

Boxtel Jenaplanschool Molenwijk via Gemeente Esther Pouwels en Sietske van Iersel

Boxtel BS De Vorsepoel  via Gemeente Esther Pouwels en Sietske van Iersel

Boxtel Clasien Smulders en Celes

Breda T Kivitsnest

Breda Hoogakker Eline Heinze via GGD West Brabant

Breda Jacinta Eline Heinze via ZONMW Onderzoek Universiteit Utrecht

Brummen Oecumenische basisschool via projectsubsidie bovenschools bestuur Wilma van Huet en Marcella Nebbeling

C

D

Den Haag via Gemeente subsidie aan WSNS 3505 Marijke Goudriaan en Els Sonneveld (in 2009 11 groepen)

Den Bosch WSNS Aquamarijn Maaike de Kort en Nelly Snels

Den Bosch WSNS Antonius Abt Maaike de Kort en Nelly Snels

Den Bosch WSNS De Bron Maaike de Kort en Nelly Snels

Den Bosch WSNS Beekmanschool Maaike de Kort en Nelly Snels

Den Bosch WSNS Merlijn Maaike de Kort en Nelly Snels

Den Bosch WSNS Het Mozaïek Maaike de Kort en Nelly Snels

Den Bosch WSNS Het Overpad Maaike de Kort en Nelly Snels

Den Bosch WSNS via Gemeente Kameleon Maaike de Kort en Nelly Snels

Den Bosch WSNS via Gemeente T Noorderlicht

Den Bosch de Haren Eline Heinze via ZONMW Onderzoek Universiteit Utrecht

Den Bosch diverse scholen Jeroen Bosch, de Vlieger, t Ven, de Meander, etc ; Saskia Janssen, Brigitte de Bruin, Jos van der Zee en Margre van der Linden via Passage/WSNS

Den Dungen Het Kiemveld via WSNS Rona pietersen en Lisanne Henuy

E

Eemnes via Maatschappelijkwerk Beweging 3.0 Ria Dobma

Esch St Willibrordus via Gemeente Esther Pouwels en Sietske van Iersel

F

G

Glimmen OBS de Meent via school Nanette Dontje

Gorichem Sophia Kraaijeveld

Groningen CBS De Hoeksteen ism de Vensterschool Vinkhuizen via school Besty bannink en Trudy van der Ley

Groningen Jenaplanschool AMG Schmidt ism de Vensterschool Vinkhuizen via school Betsy Bannink en Trudy van der Ley

Groningen OBS De Vlint ism de Vensterschool Vinkhuizen via school Betsy Bannink en Trudy van der Ley

H

Haaren via Gemeente BS de Klim Op Ether Pouwels en Sietske van Iersel

Haaren via Gemeente de Hasselbraam via Gemeente Esther Pouwels en Sietske van Iersel

Hapert t Pallte via ZONMW Onderzoek Universiteit Utrecht Yolande en Tilly van Deursen

Helvoirt BS Dr Landmanschool via Gemeente Esther Pouwels en Sietske van Iersel

Hendrik Ido Ambacht via Op maat Maatschappelijkwerk

Heerenveen De Burgt via de Gemeente Hendriek de Jong

Heerenveen Het Slingertouw via de Gemeente Hendriek de Jong

Heythuysen Voortgezet onderwijs Sint Ursula Dhr van Helden en Mevr Horsmans

Hoevelaken via Maatschappelijkwerk Beweging 3.0 Ria Dobma

Horn Voortgezet Onderwijs Sint Ursula Dhr van Helden en Mevr Horsmans

Houten  Brede School Houten OBS Klavertje 4 door Gemeente via Bureau Lef Femke van der Gun en Lavinia de Jong

I

J

K

L

Laren de Gooise School Gerda Franken

Leusden en Achterveld via Maatschappelijkwerk Beweging 3.0

Liempde BS De Oversteek via Gemeente Esther Pouwels en Sietske van Iersel

M

Maarheeze OBS Cranendonk Gemeente Cranendonck Patricia van den Beld en Ineke van Hoek

Maarheeze Gemeente Cranendocnk Patricia van den Beld en Ineke van Hoek

Mill Kameleon

N

Nieuwland Gemeente Zederik door GGD ‘Gewoon Gezond’ Annelien lakerveld en Annelies Donk

O

Oss Speciaal Onderwijs Het Baken via school Maaike de Kort Nelly Snels Jacquelijn van der Vijver

Oss Esther pouwels en Sietske van Iersel via onderzoek ZON-MW

Overtoom De Wendakker

P

Papendrecht Prins Constantijnschool door RIVAS Zorggroep door Gemmente Annelien Lakerveld en Annelies Donk

Papendrecht via Maatschappelijkwerk Ineke van Hoek

Q

R

Roermond BS de Zonnewijzer Gemmente Eefje de Wever en Ria Oomen

Rossum Basisschool de Bogerd door Margreet Verwijs en Wilma de Groot

S

Schalkwijk Katholieke Basisschool St Michiel

Scheveningen Willem de Zwijger school Lia Lodel en Annemiek Moens

Schoorl d’Oosterkim via school Rose Out

Sint Michielsgestel via WSNS Astrid Kwaspen en Lisanne Henuy

Stolwijk Margreet Keus

Soest via Maatschappelijkwerk Beweging 3.0 Ria Dobma

Swalmen BS de Mortel via Gemeente Roermond Deirdre Heltzel en Michon Schouwenberg

Swalmen Basisschool Lambertus via Gemeente Roermond Deirdre Hetzel en Michon Schouwenberg

Swalmen Basisschool De Mortel via de Gemeente Roermond Deirdre Hetzel en Michon Schouwenberg

T

Twente SO Onder de Kap

Tilburg via AMW Rob Vriens

U

V

Velzen Inge Rombouts

Venlo Basisschool de Meule

Vught de Hertog van Brabantschool (Speciaal Onderwijs) via WSNS Rona Pietersen en Lisanne Henuy

Vught OJBS De Lichtstraat via WSNS Rona Pietersen en Lisanne Henuy

Vught OJBS de Lichtstraat in kader onderzoek en pilot ontstaan KIES Maaike de Kort en Nelly Snels

Vught Piramide in kader onderzoek en pilot ontstaan KIES Maaike de Kort en Nelly Snels

Vught De Springplank via WSNS Rona Pietersen en Lisanne Henuy

Vught Het Molenven via WSNS Vught Rona Pietersen en Lisanne Henuy

Vught De Baarzen via WSNS Rona Pietersen en Lisanne Henuy

W

Waddinxveen Bethelschool Margreet Keus

Woudenberg via Maatschappelijkwerk Beweging 3.0 Ria Dobma

X

Y

Z

Zutphen John F Kennedy door Wilma van Huet en Judith Meijs

Zwijndrecht via Op maat Maatschappelijkwerk

Zwolle Montessorischool

Zwolle De Gerenhof via Gemeente en CTC Jantine Berentschot Joke Wassenaar

Zwolle Brede school de IJsselhof

Zwolle Basisschool de Markesteen

Zwolle Basisschool de Ichthus

Zwolle Basisschool de Octopus

Zwolle Basisschool de Wingerd

Zwolle Basisschool de Matenburg